Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-15 18:49:41

karykatura

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 73
Opis na dziś: gadaj do woli.

Coś jakby powieść.

No dobra, karry pisze coś jakby powieść i poda wam fragmenty.

Ala Hojnicka wyglądała na zwykłą, trapioną problemami szesnastolatkę. Szła przygarbiona, a brązowe włosy opadały jej na buzię. Z wielką obojętnością na twarzy spojrzała na wystawę pobliskiego sklepu - zza szyby spoglądał na nią wielki Mikołaj. Stała chwilę spoglądając z ukosa na figurkę, lecz nie uśmiechała się jak za dawnych lat. Zaledwie rok temu widok tego plastikowego grubasa wywoływał śmiech z jej ust.. Tak bardzo tęskniła za tymi czasami, lecz to wszystko wydawało się tak odległe i nie realne.

Jaram się tym fragmentem ;33

***

Ala przestała słuchać, przewidywała co będzie dalej. Kolejne wywody na jej temat. Kolejne szlochy matki. Kolejne krzyki ojca. Rozumiała, że się o nią martwią, ale nie mogła przełamać tej bariery, która wytworzyła się między  nią, a całą resztą świata. Weszła do pokoju gdzie wszyscy troje siedzieli, przywitała się i poszła do siebie. Za drzwiami słychać było teraz tylko szepty, ale nie chciała o tym wszystkim myśleć. Spojrzała na zegar, była dopiero szósta, a ona padała z nóg. Kiedy położyła głowę na poduszce momentalnie zasnęła, nie przejmując się tym co się dzieje za drzwiami jej małego sacrum.

Ostatnio edytowany przez karykatura (2009-02-15 18:50:13)


Bóg mi wybaczy. To jego fach.
Heinrich Heine

Offline

 

#2 2009-02-17 08:59:59

chora_na_glowe

Użytkownik

11948856
Skąd: z paryskich wybiegów ;)
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 202
Ile lat?: 16 :)
Jakie imię?: Madz. :)

Re: Coś jakby powieść.

A ty przecież wiesz że piszesz ślicznie i już nie mogę się doczekać kolejnej czesci do przeczytania zważywszy ze tamto mi się usunęło przy popsutym gg i archiwum poszlo sobie :/A ten kawałek o tym sakrum to lubiem najbardziej ze wszytstkich :)


http://www.suwaczek.pl/cache/bb31ceb64a.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nintendods.pun.pl www.indonesia.pun.pl www.gierki.pun.pl www.108bu.pun.pl www.rodzinaiforum.pun.pl