Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-02-10 16:37:27

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Jak ?

Pomocy, jest taki koleś, średnio go lubię może dlatego, że po prostu czasem mnie nudzi. I nawet nie wiem o co biega, czemu nagle mu się tak zebrało. Nie gadałam z nim a teraz pisze codziennie. A teraz chce jeszcze wyjść ze mną do kina! I ja nie wiem co zrobić, żeby nie czuł się urażony, myślał, że go lubię, i nie było w tym nic dziwnego, że nie mam czasu.

on
niemiała byś ochoty wyjść ze mną do kina w sobotę?
ja 16:23:27
nie bardzo, ide do babci na obiad, a wiesz babcią się nie odmawia :p
on 16:23:42
szkoda
on 16:24:01
to może w jakiś inny dzień?
Ja 16:24:31
no, może kiedyś.
on 16:25:21
chciałem się z tobą zobaczyć bo niewidzieliśmy się półtorej roku
on 16:25:45
a pisanie na gg mnie denerwuje
Ja 16:27:03
no niby tak (: na pewno kiedyś tam się spotakmy, a szczezre mówiąc ja teraz zwyczajnie nie bardzo mam czas, teraz przed feriami cały czas muszę coś robic do szkoły, a jak nawet nie robie to cały czas coś ktos ode mnie chce :p np. idę jutro do centrum pracy młodzieżowej :p
Ja 16:27:33
a później pewnie będę musiała łazić za tymi książeczkami sanepidu itp,a  to tez troche czasu zajmuje
on 16:28:15
noto w ferje wtedy jest dużo czasu
Ja 16:28:52
myślę, że wszytsko się zobaczy :d


cały czas daje jakieś wymijające odp a on kurde ślepy, czyco?

Offline

 

#2 2009-02-12 13:34:22

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Re: Jak ?

Kurde, pomoże mi ktoś? Bo ja na serio nie wiem co zrobić jak on znów zacznie pisać, jakby to był jakiś taki kumpel to można olać, a on jest synem znajomych moich rodziców, i nieuniknione, że kiedyś się spotkamy i będzie mi głupio gdy będę musiała mu spojrzeć w twarz :p

A jak z nim pójdę, może jeszcze będzie chciał się spotkać jeszcze raz, i brońcie boże jeszcze raz...

Co ja mam zrobić?

Offline

 

#3 2009-02-13 14:27:25

chora_na_glowe

Użytkownik

11948856
Skąd: z paryskich wybiegów ;)
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 202
Ile lat?: 16 :)
Jakie imię?: Madz. :)

Re: Jak ?

Mam kilka pomysłów, ale i tak pewnie każdy z nich będzie raczej nie odpowiedni i źle to się skończy wiec uwaga na korzystanie z moich rad.
No możesz go skutecznie spławić udajac ze juz jesteś umówiona np.: z chłopakiem, i to go moze skutecznie odstraszyć wiedząc, zę jesteś zajeta, ale to też zależy czy zna cię na tyle dobrze by wiedzieć co sie dzieje w twoich życiu uczuciowym i czy czasem nie wie ze takowego chłopaka nie masz.
Drugie rozwiązanie to prosto z mostu mu powiedzieć, ze nic z tego nie będzie żeby nie robił sobie zadnych złudnych nadziei.

Wiem, że głupie pomysły, ale tylko z mojego doswiadczenia takie przyszły m ido głowy.


http://www.suwaczek.pl/cache/bb31ceb64a.png

Offline

 

#4 2009-02-13 16:30:25

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Re: Jak ?

Ale ja nawet nie wiem o co mu chodzi, bo nie widzieliśmy się długo, nagle zaczął pisać cały czas później coś tam bredzić, że jego wszyscy kumple to wolą pograć w cs, zamiast gdzieś wyjść i on się nudzi, a teraz zaprasza mnie do kina. I ja przecież mu nie wystrzelę, że ma na nic nie liczyć, skoro tak naprawdę nie wiem o co mu chodzi :/

Eh, zastanawiam się co jeszcze można zrobić, gdybym się z nim spotkała i odstraszyć go sobą :p Ale to też głupio jak będzie gadała potem ze swoją matką jak ja będę coś robić dziwnego a jego matka powtórzy to mojej bo się przyjaźnią. Jaaa.... pomocy?

Offline

 

#5 2009-02-13 19:17:40

chora_na_glowe

Użytkownik

11948856
Skąd: z paryskich wybiegów ;)
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 202
Ile lat?: 16 :)
Jakie imię?: Madz. :)

Re: Jak ?

Ok... to ja mam w takim razie już nowy pomysł... idz z nim, może tak na prawde to musi tylko z kimś pogadać i połazić bo mu się nudzi , albo cię lubi i tyle, a dopiero po tym zobaczysz co się będzie działo.


http://www.suwaczek.pl/cache/bb31ceb64a.png

Offline

 

#6 2009-02-13 22:42:42

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Re: Jak ?

I chyba tak zrobię :C
Tylko gorzej jak będzie chciał się spotykać (nawet czysto koleżeńsko) częściej.

Offline

 

#7 2009-02-14 12:47:56

chora_na_glowe

Użytkownik

11948856
Skąd: z paryskich wybiegów ;)
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 202
Ile lat?: 16 :)
Jakie imię?: Madz. :)

Re: Jak ?

A to wtedy już trzeba użyć wymówek w stylu "Nie mam czasu" az w koncu odpuści.


http://www.suwaczek.pl/cache/bb31ceb64a.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gierki.pun.pl www.rodzinaiforum.pun.pl www.108bu.pun.pl www.pret.pun.pl www.indonesia.pun.pl