Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-05 17:41:33

chora_na_glowe

Użytkownik

11948856
Skąd: z paryskich wybiegów ;)
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 202
Ile lat?: 16 :)
Jakie imię?: Madz. :)

Czy jesteś optymistką???

Jak ja uwielbiam takie bzdetne testy zajmujace wiele czasu, które niby mówia nam o naszej osobowości ;p

http://sympatia.onet.pl/142,psychotest.html

no i sprawdzajecie czy optymizm to coś co jest z wami powiazane ;)


PRZEZORNY

Masz tendencję do dostrzegania w wielu sytuacjach ich złych stron i zgubnych dla siebie konsekwencji. Szacując wszystko w ten sposób jeszcze przed podjęciem działania zniechęcasz się do brania w nim udziału. Świat wokół oraz swoją przyszłość postrzegasz jako trudny do przewidzenia oraz nie poddający się kontroli chaos wydarzeń. Dlatego siła Twoich starań koncentruje się wokół zabezpieczenia tego, co osiągnąłeś do chwili obecnej. Jesteś przekonany, że w życiu możesz zaufać tylko sobie, dlatego z niechęcią reagujesz na próby zaangażowania Cię do czegokolwiek.

bleech...;/ a zawsze myślałam, że jestem pesymistką ;p


http://www.suwaczek.pl/cache/bb31ceb64a.png

Offline

 

#2 2009-01-05 18:36:09

szanselize

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 92
Ile lat?: Rocznikowo szesnaście ; d
Opis na dziś: Serce i brzuszek płonie < 3

Re: Czy jesteś optymistką???

BOJAŹLIWY

Choć pogodnie spoglądasz na świat przyrodzona bojaźliwość nie pozwala Ci w pełni brać udziału w wielu ciekawych wydarzeniach. Często uważasz, że fascynujące zajęcia i nietuzinkowy styl życia jest dostępny wielu innym z pewnością bardziej kompetentnym, przebojowym i mądrzejszym osobom. I choć pozytywnie podchodzisz do wielu życiowych trudności, starasz się zawsze wesprzeć swoją wiedzę opinią autorytetów. Dzięki ich obecności w Twoim kręgu czujesz się bezpieczny, ale także zwolniony z obowiązku samodzielnego podejmowania poważnych decyzji.


;d

Offline

 

#3 2009-01-07 15:18:23

princesSs

Użytkownik

1996709
Skąd: krk
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 161
Ile lat?: tyle na ile wygląda ^^
Jakie imię?: Aguś
Opis na dziś: ahehohuh ciacho moje<3333
Powiadamiam: że różofffy jest TYLKO mój <33

Re: Czy jesteś optymistką???

BOJAŹLIWY

Choć pogodnie spoglądasz na świat przyrodzona bojaźliwość nie pozwala Ci w pełni brać udziału w wielu ciekawych wydarzeniach. Często uważasz, że fascynujące zajęcia i nietuzinkowy styl życia jest dostępny wielu innym z pewnością bardziej kompetentnym, przebojowym i mądrzejszym osobom. I choć pozytywnie podchodzisz do wielu życiowych trudności, starasz się zawsze wesprzeć swoją wiedzę opinią autorytetów. Dzięki ich obecności w Twoim kręgu czujesz się bezpieczny, ale także zwolniony z obowiązku samodzielnego podejmowania poważnych decyzji.

?!


http://img219.imageshack.us/img219/6039/lovenapisstojacyrozowyxj7.jpg

KCM ;**
4 efffer <333

Offline

 

#4 2009-01-27 20:13:25

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Re: Czy jesteś optymistką???

BOJAŹLIWY

Choć pogodnie spoglądasz na świat przyrodzona bojaźliwość nie pozwala Ci w pełni brać udziału w wielu ciekawych wydarzeniach. Często uważasz, że fascynujące zajęcia i nietuzinkowy styl życia jest dostępny wielu innym z pewnością bardziej kompetentnym, przebojowym i mądrzejszym osobom. I choć pozytywnie podchodzisz do wielu życiowych trudności, starasz się zawsze wesprzeć swoją wiedzę opinią autorytetów. Dzięki ich obecności w Twoim kręgu czujesz się bezpieczny, ale także zwolniony z obowiązku samodzielnego podejmowania poważnych decyzji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glatorianie.pun.pl www.ulricknights.pun.pl www.gormiti.pun.pl www.prewencja.pun.pl www.sp16.pun.pl