Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!


#1 2008-12-28 15:56:47

toxic

Moderator

11767506
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 100
Ile lat?: 15
Jakie imię?: Kamila
Opis na dziś: za mało by uwierzyć.
Powiadamiam: że jestem fajna ;>

bo ja tu rządzę czyli regulamin.

piszę ten oto regulamin z racji tego że ja tu jestem Bogiem, nie, no dobra, modem. Staram się by zbyt sztywno nie było, ale nie do przesady, tak.
1. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, ale według mnie lepiej by było gdyby każdy użytkownik miał swój temat, wiadomo; żeby go lepiej poznać itepe.
2. Trzeba odpowiedzieć na podstawowe pytania:
Jak masz na imię?
Ile masz lat?
Skąd jesteś?
Jakiej słuchasz muzyki?
reszty nie narzucam aczkolwiek zawsze jest lepiej jak się napisze ciut więcej.
3. Przestrzegajmy podstawowych zasad ortografii. Nie mówię tu o ą, ę, ż, ź bo wiem, że niektórym to nie wychodzi na klawiaturze ale lepiej będzie jak jednak będziemy używać polskich znaków, tak jaśniej. Literówki będę tępić, a jak, tak więc radzę sprawdzać swoje posty przed wysłaniem. Błędy które rzucają się w oczy będę poprawiała kolorkiem czerwonym.
4. Prowokacje ignorujmy. A właściwie to nie do końca ignorujmy, wysyłajcie mi linki w którym wystąpiło owe zdarzenie a ja już sobie z tym poradzę.
5. Radzę nie pisać pismem PokEmOnA bądz jak kto woli FaLą bo pani Bóg (no dobra moderator) bardzo tego nie lubi i będzie to pilnowała, jasne?
6. Jednym z punktów regulaminu jest przestrzeganie regulaminu.

Wszelkie pytania na temat tego działu kierować do mnie na priv albo na gg, jak kto chce.


Chciał, aby tylko o nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nutriolandia.pun.pl www.sp21klasa6.pun.pl www.redmoondk.pun.pl www.1949.pun.pl www.magic-fight.pun.pl