Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-29 19:17:05

toxic

Moderator

11767506
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 100
Ile lat?: 15
Jakie imię?: Kamila
Opis na dziś: za mało by uwierzyć.
Powiadamiam: że jestem fajna ;>

bo ja tu rządze ;x REGULAMIN joł.

uhahuha
z racji tego, iż zostałam moderatorką tego działu wprowadzam rygor 8D pilnować się, no.
1. Nie pisz człowieku posta pod postem! od tego jest opcja edytuj, o.
2. Staraj się nie robić błędów ortograficznych. nie mowie o polskich znakach bo wiadomo, ze nie zawsze wszystkim wychodzą ;p. Błędy które rzucają się w oczy będę zaznaczała i poprawiała kolorem czerwonym.
3. Nie gwałćmy Caps Locka, proszę.. no i nie życzę sobie pisania FaLą.
4. Przeklinać z umiarem tzn. nie przesadzać. Jak już to robić cenzurkę. no.
5. Offtopować można tylko ze mną, wiadomo XD. Nie no, nie offtopować mi tu!!
6. Jeżeli użytkownik wielokrotnie nie stosuje się do ostrzeżeń moderatora może mu grozić ost.
7. Przed założeniem sprawdzaj czy nie istnieje już taki temat bo lekko mówiąc zrobi się burdel. ;p
8. Jak widzisz jakiś temat do usunięcia pisz do mnie.

wymiatam ;x


Chciał, aby tylko o nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rusycystyka2010.pun.pl www.skokimanager.pun.pl www.geodezja2006ns.pun.pl www.zuzlowymenag08conquer.pun.pl www.dragonballmasters.pun.pl