Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!


#1 2009-01-24 10:56:28

Garfield

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 139
Powiadamiam: że będę ważyć 36 kg 8)

Odchudzamy się!

Kto chce się jeszcze odchudzać? :D
Mam siebie dość, brr, takie tłuste, grube dziewcze ;f Nie chcę schudnąc do określonej wagi, chcę mieć ładne, zgrabne, nogi, płaski brzuch (bez tej oponki =.=) i chudziutkie rączki *.*
i chcę jeszcze wyładnieć, bo to co mam to jest porażka .___. W środę idę na oczyszczanie twarzy, do drogerii, po peeling, maseczki i pastę wybieleającą (._.). Mam na te wielkie zmiany trzy tygodnie. Zdzałamy cuda?<3;*

od dzisiaj zaczynam.
50 przysiadów
50 rowerków


nie jem słodyczy i kolacji.

a znacie ćwiczenia, na chudsze ręce?o.o

Offline

 

#2 2009-01-24 10:56:45

Garfield

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 139
Powiadamiam: że będę ważyć 36 kg 8)

Re: Odchudzamy się!

ktoś ma jakieś pomysły/rady?

Offline

 

#3 2009-01-24 11:54:08

chora_na_glowe

Użytkownik

11948856
Skąd: z paryskich wybiegów ;)
Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 202
Ile lat?: 16 :)
Jakie imię?: Madz. :)

Re: Odchudzamy się!

Ja się dołączam... choć jeszcze nie wiem jak ale już zaczynam sobie w głowie układać programik odchudzania. :)


http://www.suwaczek.pl/cache/bb31ceb64a.png

Offline

 

#4 2009-01-25 13:05:25

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Re: Odchudzamy się!

Pierwsze primo, lepiej jedz kolacje, tylko takie lżejsze, i trzy godziny przed snem, bo to lepiej wpływa na metabolizm i w gruncie rzeczy szybciej się chudnie jak się je cały dzień częste małe posiłki aniżeli tam dwa czy trzy większe o takiej samej nawet liczbie kalorii, bo po prostu napędzasz sobie przemianę materii bo żołądek cały czas coś trawi.

A po drugie primo :p
Ja też się dołączam (:

Nie jem słodyczy, choć w sumie cieniutko mi idzie o tyle, że dzisiejszy dzień zaczęłam od trzech kawałków babki. Ale jak zjem tylko obiad u babci, a wieczorem trochę tej surówki co ją ma w lodówce to będzie okey. Ale od tego momentu już nie jem:D Tzn. jem miętowe cukierki i gumy do żucia, ale to chyba ni słodycze?

Mam zamiar dużo ćwiczyć czyt.na talie osy i nogi, a ręce mam nadzieje schudną same :D czyli ok.40 minut. jak będę mieć siłę to zacznę jeszcze callanetics (czy jak się to nazywa xD) albo pilates.

Mam zamiar jeść pięć małych posiłków. Ostatni o 19, bo w sumie to dość późno chodzę spać i pewnie nabawiłabym się jakiś wrzodów z głodu. Zresztą ja nie lubię być głodna, no chyba, że rano.

jak będę głodna, to będę kroić marchewkę albo jabłko na bardzo małe kawałki i jedząc je bardzo długo penie się tym zapcham i przejdzie mi ochota na jedzenie :D

Będę dość dużo pić (:

ed: nie jest źle dzisiaj zjadłam tylko jajecznice i tosta z szynką i serem zamiast obiadu. wiec generalnie wyjdzie coś koło 250+130+40+25= 550 kcal jak na razie (:

ed2: zjadłam jeszcze frytki i trochę szynki i ciastko, generalnie myślę, że nawet jeśli za zdrowo nie było to i tak wyszło coś koło 1200 to max.

Ostatnio edytowany przez Jota. (2009-01-26 19:13:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-narew.pun.pl www.roznowoart.pun.pl www.bollywood.pun.pl www.16jdshpiorun.pun.pl www.cswcup.pun.pl