Forum dla nastolatków

Tu znajdziesz wszystko - zabawę, fajnych ludzi, dla Nas nie ma tematów tabu!


#1 2009-01-21 13:16:51

karykatura

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 73
Opis na dziś: gadaj do woli.

Big Cyc

Big Cyc – polski zespół rockowy, którego piosenki mają charakter publicystyczno-kabaretowy, kilkakrotnie stał się obiektem medialnych sensacji.

Styl muzyczny

Na pierwszych płytach zespołu dominowała muzyka utrzymana w stylu punk rock. Większość utworów to proste i energiczne kompozycje, z przesterowanymi gitarami, mocną perkusją i agresywnym wokalem Dżej Dżeja. Najostrzejszy materiał pojawia się na Wojnie Plemników. Z czasem, w grze Big Cyca coraz częściej można było także usłyszeć elementy muzyki ska. Od wydania płyty Pierwsza Komunia, Drugie Śniadanie, Trzecia Rzeczpospolita, zespół zaczął oddalać się od swoich punkrockowych korzeni, skłaniając się ku brzmieniom bardziej przystępnym, a jego muzyka stawała się coraz łagodniejsza. W wielu utworach pojawiły się sample, a klawisze obsługiwane przez Gadaka stały się standardowym instrumentem wykorzystywanym w grze. Na płytach Świat Według Kiepskich oraz Moherowe Berety pojawiają się jednak silne nawiązania do punkowych początków zespołu.


Więcej tu! [wikipedia.org]

Znać to chyba znacie ; d
Jeden ze słynniejszych polskich zespołów.
Jakie macie zdanie na ich temat ?


Bóg mi wybaczy. To jego fach.
Heinrich Heine

Offline

 

#2 2009-01-22 16:47:30

Jota.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 147
Jakie imię?: Nijaka.
Opis na dziś: Ludzie lubią żyć fikcją.

Re: Big Cyc

Znaczy według mnie dużo piosenek mają tak na jedno kopyto trochę, głos mnie nie powala, ale czasem można się pośmiać. Generalnie uważam ich za pozytywnie zakręconych ludzi. Mają swoja lata a nie są sztywni jak 90% ludzi w ich wieku. I tak powinno być :D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cswcup.pun.pl www.16jdshpiorun.pun.pl www.roznowoart.pun.pl www.bollywood.pun.pl www.warofninja.pun.pl